Biyografi

Baran Curu, Eskişehir Fazıl Yıldırım Anadolu Lisesinden Ağustos 2018’de mezun olarak ortaöğretimi tamamladı. Akabinde vakit kaybetmeksizin Dicle Üniversitesi İletişim Fakültesinde Lisans eğitimine başladı, 4. Sınıf öğrencisi olarak öğrenimine devam etmektedir.


2012’den günümüze Elektrikten Hizmete, Tasarımdan Eğitime, İnşaattan Müziğe kadar çeşitli sektörlerde stajyerlik ve çıraklık yaparak deneyim kazanan Baran; bu deneyimlerin yanında ilgili ve meraklı olduğu her alanda okumuş, çeşitli araçları, programları öğrenmiş; kendini yetiştirmeye gayret göstermiştir.


Günümüze kadar gelen süreçte çeşitli kişi ve kuruluşlara farklı bakış açılarıyla katkı sağlamış, aksiyon, sorumluluk almış, başta yaşıtları olmak üzere akranlarına ve çevresine örnek; çözüm odaklı, iş bitirici biri olmuştur.


Baran, şu anda üniversite bünyesinde İdari ve Akademik Asistanlık ile Topluluk Başkanlığı yapmakta ve çeşitli alanlarda derinleşmeye gayret göstermektedir.

Derinleşme sürecini deneyim kazanarak ve değer üreterek ilerletmeyi hedeflemektedir. İş başında hızlı öğrendiğine inanmaktadır.

Kurumsal İletişim, Yönetim Bilgi Sistemleri, Kalite ve Kaynak Yönetimi ile ilgilenmektedir.

Baran, çeşitli alanlarda faaliyet gösterecek kurumlar inşa etmeye ve bu süreçteki projelere liderlik etmeye yönelmiştir.


Hayat boyu öğrenen biri olarak Baran, yaşıtları gibi kaliteli ve verimli bir yaşam sürmeyi amacı edinmiştir.